Naszym celem jest dostarczenie wyrobów dopasowanych do Państwa potrzeb. Wierzymy, że nasi Klienci zasługują tylko na najwyższą jakość produktów i usług.


Jesteśmy firmą, której specjalnością stały się zlecenia mało i średnio nakładowe z krótkimi terminami realizacji.


Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i do odbiorców indywidualnych ceniących sobie rzetelność, uczciwość w biznesie oraz możliwość budowania długotrwałego zaufania.

 

Profesjonalne przygotowanie do druku, fotografia cyfrowa

Druk offsetowy, druk cyfrowy, sitodruk, ksero

Introligatornia, procesy uszlachetniania druku

Witamy w Drukarni Drukpress, która łączy w sobie potencjał wykwalifikowanej kadry, kompetencji, dobrej organizacji pracy i nowoczesnych technologii. Jako drukarnia z ponad 29 letnim doświadczeniem, jesteśmy zobowiązani do ciągłego inwestowania w zaawansowane technologie druku i marketingu. Drukarnia Drukpress specjalizuje się w druku offsetowym na papierze, kartonie oraz papierze samoprzylepnym i folii samoprzylepnej. Projektujemy i drukujemy materiały reklamowe: od kalendarzy, poprzez ulotki, broszury i plakaty, aż po foldery i katalogi. Zamówienia realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi i jakościowymi dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników naszej drukarni oraz nowoczesnym maszynom. Zespół fachowców Drukarni Drukpress dba o to, by każde zlecenie zrealizowane zostało fachowo i terminowo.

Drukarnia dysponuje maszynami do druku offsetowego, druku cyfrowego (korzystnego zwłaszcza przy mniejszych nakładach) i sitodruku.


Świadczymy również usługi ksero.


Wieloletnia działalność w branży oraz mnogość wykonanych prac pozwoliła zdobyć niezbędne doświadczenie w wykonywanej pracy co zapewni Państwu bezpieczeństwo i pewność co do jakości zamawianych usług.

Posiadamy zespół osób z wieloletnim doświadczeniem, którze są świadome jakości i wymagań obecnego rynku.


Nasz personel pomoże Państwu na każdym etapie procesu produkcji poligraficznej począwszy od projektowania, przygotowania do druku, druku, uszlachetniania, aż po gotowy wyrób.

Znajdź

prawdziwego partnera

na dłużej

PROJEKT

DRUK

GOTOWY PRODUKT