Naszym celem jest dostarczenie wyrobów dopasowanych do Państwa potrzeb. Wierzymy, że nasi Klienci zasługują tylko na najwyższą jakość produktów i usług.


Jesteśmy firmą, której specjalnością stały się zlecenia mało i średnio nakładowe z krótkimi terminami realizacji.


Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i do odbiorców indywidualnych ceniących sobie rzetelność, uczciwość w biznesie oraz możliwość budowania długotrwałego zaufania.

 

PREPRES
Przygotowanie do druku Desktop Publishing - DTP

PRESS
Druk offsetowy

Offset printing

POSTPRESS

Introligatornia, procesy uszlachetniania druku

Bindery, finishing techniques

Witamy w Drukarni Drukpress, która łączy w sobie potencjał wykwalifikowanej kadry, kompetencji, dobrej organizacji pracy i nowoczesnych technologii. Jako drukarnia z ponad 25 letnim doświadczeniem, jesteśmy zobowiązani do ciągłego inwestowania w zaawansowane technologie druku i marketingu. Drukarnia Drukpress specjalizuje się w druku offsetowym na papierze, kartonie oraz papierze samoprzylepnym i folii samoprzylepnej. Projektujemy i drukujemy materiały reklamowe: od kalendarzy, poprzez ulotki, broszury i plakaty, aż po foldery i katalogi. Zamówienia realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi i jakościowymi dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników naszej drukarni oraz nowoczesnym maszynom. Zespół fachowców Drukarni Drukpress dba o to, by każde zlecenie zrealizowane zostało fachowo i terminowo.

Drukarnia dysponuje maszynami do druku offsetowego i sitodruku.


Wieloletnia działalność w branży oraz mnogość wykonanych prac pozwoliła zdobyć niezbędne doświadczenie w wykonywanej pracy co zapewni Państwu bezpieczeństwo i pewność co do jakości zamawianych usług.

Posiadamy zespół osób z wieloletnim doświadczeniem, którze są świadome jakości i wymagań obecnego rynku.


Nasz personel pomoże Państwu na każdym etapie procesu produkcji poligraficznej począwszy od projektowania, przygotowania do druku, druku, uszlachetniania, aż po gotowy wyrób.

Znajdź

prawdziwego partnera

na dłużej...